witam w strefie odżywiania…

„Powiedz mi, co jesz, a powiem Ci, kim jesteś „

Dla mnie duże znaczenie ma nie tylko to, jak się wygląda, ale przede wszystkim, jak ktoś się czuje we własnej skórze. Osoby, z którymi pracuję osiągają swój cel – wymarzoną wagę, pięknie  wyrzeźbione i sprawne ciało. Piękniejsze jest jednak to, że zmienia się również ich podejście do odżywiania i odzyskują pewność siebie w każdej dziedzinie życia.

Kluczowe znaczenie ma przemiana w sferze umysłu – fitmind – tylko trwała modyfikacja stylu życia i motywacja – dadzą oczekiwane efekty. Nie rób niczego na chwilę, szkoda Twojej energii.  Niech to będzie prawdziwa ZDROWA rewolucja w Twoim życiu!

Na drodze do zmiany nawyków żywieniowych można spotkać wiele „pułapek” – wspólnie ułożymy plan żywieniowy indywidualnie dobrany do Twoich celów i potrzeb, który w połączeniu z odpowiednio dobranymi treningami gwarantuje upragniony sukces!


Co mogę Ci zaoferować?

konsultacja wstępna – przebiega w formie rozmowy/wywiadu na temat aktualnych nawyków żywieniowych, problemów z odżywianiem, określenie celu. Podczas konsultacji wykonane zostaną pomiary oraz analiza składu ciała (poziom tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, wody)

plan żywieniowy – nie jest to gotowa dieta!!! ani też jadłospis!!! Jest to indywidualnie dobrany plan żywienia – uwzględniający Twoje upodobania smakowe, kulinarne oraz ściśle powiązany z celem, który pragniesz osiągnąć!

Zapraszam Cię również na STREFĘ BLOGA! Znajdziesz tam garść zdrowych przepisów, wskazówek żywieniowych i praktycznych porad 🙂

Pin It on Pinterest