O mnie

” … Uczeń zapytał Mistrza:

–  Czy długo trzeba czekać na zmiany na lepsze?

Mistrz  odpowiedział:

– Jeśli  chcesz oczekiwać –  to długo… „

poznajmy się, czyli kilka słów o mnie…

Aktywność fizyczna towarzyszy mi odkąd tylko pamiętam. Uczęszczałam do szkoły podstawowej o profilu sportowym (profil lekkoatletyka), później trenowałam siatkówkę. Zawsze wiązałam swoją przyszłość z pracą z ludźmi.

Współpraca z drugim człowiekiem i obserwowanie, jak się rozwija, pokazywanie innym nowej drogi i pomoc w dążeniu do celu, daje bardzo dużo satysfakcji. Poza tym dzięki tej pracy mogę dzielić się swoją miłością do aktywnego i zdrowego stylu życia. W swojej działalności łączę sferę ciała – feelFIT oraz FITmind – sferę umysłu.

Równomierne oddziaływanie obu tych sfer daje możliwość realizacji zamierzonych celów – poprawy stanu fizycznego i/lub kondycji ducha. Samo ciało – bez wsparcia umysłu  i odwrotnie – nie zdziałają zbyt wiele! Wyłącznie odpowiednie połączenie daje upragniony sukces!

 
Z wykształcenia jestem fizykiem, z zamiłowania i pasji Instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik, body, step, nauczycielem metody Pilates oraz nauczycielem Hatha Jogi.

Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i warsztatach, ale pokochałam i specjalizuję się w treningu mentalnym tj. joga, Pilates Matwork, bodyART®, deepWORK®, BAX®, trening funkcjonalny, zajęcia dla kobiet w ciąży i po ciąży, zajęcia dla dzieci oraz treningi terapeutyczne. 

Podczas treningów bardzo dużą uwagę zwracam na technikę wykonywanych ćwiczeń. Bardziej liczy się JAKOŚĆ ćwiczeń, a nie ich ILOŚĆ! Aktywność fizyczna dodaje pewności siebie, zwiększa szacunek do samego siebie, obniża stres i sprawia, że wyglądamy i czujemy się dużo lepiej!

Zapraszam do mojego Studia Zdrowego Ruchu na ul.Przyjaźni 73 a oraz na zajęcia, które prowadzę we wrocławskich klubach fitness – GRAFIK.

Prowadzę również treningi indywidualne po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Pin It on Pinterest